Intertraffic İstanbul 2019 Başladı, 10-12 Nisan’da Istanbul Fuar Merkezi’nde!

Intertraffic İstanbul 2019 Başladı, 10-12 Nisan’da Istanbul Fuar Merkezi’nde!

ULAŞIM SEKTÖRÜ LİDERLERİ INTERTRAFFIC İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELİYOR!

10-12 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan Intertraffic; İstanbul’daki trafik teknolojileri sektörünün merkezi olacak. Türkiye, Orta Doğu, Balkanlar ve Afrika’daki profesyonellerin bilgi ve ticaret ağı olarak tercih ettiği fuarda, aynı zamanda sektöre ışık tutacak konferans ve etkinlikler gerçekleşecek. Şimdi ücretsiz kayıt olun ve fuar ile ilgili tüm haberlerden ilk siz haberdar olun!

Ne Zaman?

10 Nisan | Çarşamba 10:00 – 18:00 saat
11 Nisan | Perşembe 10:00 – 18:00 saat
12 Nisan | Cuma 10:00 – 18:00 saat

Nerede?

Istanbul Expo Center Turkey (Istanbul Fuar Merkezi Türkiye) 
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 5/5, Bakırköy, 34149
İstanbul, TÜRKİYE

Katılımcı Profili

Bölgedeki altyapı, trafik yönetimi, akıllı mobilite, güvenlik ve otopark alanlarında ürün ve hizmet sunan üretici, ithalatçı ve mümessil firmalar Intertraffic İstanbul’da ürünlerini sergiliyor. Siz de Intertraffic Istanbul’da katılımcı olun, bölgedeki iş fırsatlarını yakalayın!

Intertraffic Istanbul Fuarı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin. info@intertrafficistanbul.com

Ziyaretçi Profili

Intertraffic Istanbul geniş yelpazedeki ziyaretçi kitlesiyle trafik teknolojileri profesyonellerini ağırlıyor. Sektördeki karar vericiler, özel sektör danışmanları, yükleniciler, yerel ve uluslararası yetkililer Intertraffic İstanbul fuarında katılımcı firmalarla buluşuyor. Intertraffic Istanbul bu yıl 81 ülkeden 4.500 üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Fuar bölümleri

Intertraffic Istanbul 5 ana bölümü needs to be 5 ana bölümü. Bunların tamamı fuar alanında bir araya getirilerek tek bir çatı altında birleştirilmiştir: ​​

Fuar-Bolumleri-2019

Kaynak: Intertraffic İstanbul (www.intertraffic.com)